Mozhaisk Moscow

Ruský výber amatérskych a bývalých hokejistov tímu Mozhaisk Moscow účinkujúci počas sezóny s tzv. Moskovskej Nočnej Ligy sa kvalifikoval k účinkovaniu na hokejovom turnaji Hentinen Cup Nitra prvý krát v roku 2017 a hneď ho aj dominantným spôsobom vyhral. šikovní ruskí hráči boli doplnení o zopár Slovákov, ktorí technický štýl rozohratého mužstva dozdobili ďaľšími skúsenosťami. Pre vysvetlenie názvu a pôvodu súpera Možajsk je najzápadnejšie mesto v Moskovskej oblasti, nachádza sa 110 km severozápadne od Moskvy na rieke Moskva. Je to sídlo Možajského rajónu, kde žije 31-tisíc obyvateľov.

Sponzor MuŽSTVA

Výber hokjistov Mozhaisk Moscow sponzoruje spoločnosť CargoTransMozhaisk a jej konateľ pán Ivan Kovalchuk. CargoTransMozhaisk prevádzkuje prepravné a colné služby na území Ruskej Federácie.

team Sponsor

Team Sponsor of Mozhaisk Moscow is CargoTransMozhaisk and the General Director Mr. Ivan Kovalchuk. CargoTransMozhaisk provides services related to customs clearance of cargoes arriving to the territory of the Russian Federation.

 

Ligy
Hentinen Cup 2018, Skupina B
Sezóny
2017, 2018
Doma

Coach Kirill Sinitsyn

Národnosť
rusRuská federácia
Aktuálny tím
Mozhaisk Moscow